Kochana Mamo, czy brakuje Ci czasu na naukę i zabawę z Twoim dzieckiem?

Oto jak połączyć zabawę
z nauką, nawet w środku najbardziej napiętego dnia!

Odkryj karty edukacyjny "Mój Pierwszy Pupil", który pomoże Twojemu dziecku rozwijać EMPATIĘ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
i KREATYWNOŚĆ, dając Ci cenny czas dla siebie.

Droga Mamo!

Czy Ty również zastanawiasz się jak:

Rozwijać zdolności Twojego dziecka, mimo braku czasu?

Skutecznie łączyć zabawę z nauką?

Stworzyć w Twoim dziecku pozytywne podejście do edukacji?

Zaszczepić nawyki, które przyczynią się do rozwoju Twojego dziecka?

Efektywnie wykorzystać każdą chwilę na jakościowy czas z Twoim dzieckiem?

Przedstawiamy karty edukacyjne

"Mój Pierwszy Pupil"

To 48 kart z szablonami w formie PDF, gotowych do natychmiastowego druku i wycięcia po zakupie oraz 5 różnych gier edukacyjnych które przez zabawę, pomogą Twojemu dziecku tworzyć i pielęgnować wymarzone zwierzątko, wprowadzając je w kluczowe aspekty empatii
i odpowiedzialności.

Na jakie korzyści możesz liczyć?

Spokój ducha

Twoje dziecko będzie rozwijać kluczowe umiejętności - odpowiedzialność i empatię, a Ty będziesz czuć ulgę wiedząc, że rośnie na mądrego i pełnego empatii człowieka.

Wartościowy czas

Nasz produkt umożliwi Twojemu dziecku cenne chwile twórczego samodzielnego zajęcia, a także jakościowego czasu z rodzeństwem czy Tobą, mimo Twojego napiętego harmonogramu

Rozwój kreatywności

"Mój Pierwszy Pupil" promuje kreatywność i wyobraźnię, dwa kluczowe elementy, które napędzają innowacyjność i pomagają rozwiązywać problemy w przyszłości.

Edukacja poprzez zabawę

Karty są stworzone, aby nauczyć Twoje dziecko o ważnych aspektach opieki nad zwierzętami, rozwijając wrażliwość na potrzeby innych.

Zrozumienie odpowiedzialności

Dzięki naszemu zestawowi, Twoje dziecko nauczy się, jakie obowiązki wiążą się z posiadaniem prawdziwego zwierzątka domowego, dając Ci pewność, że rośnie na odpowiedzialnego przyszłego opiekuna.

Wsparcie rozwoju emocjonalnego

"Mój Pierwszy Pupil" może pomóc Twojemu dziecku wyrażać swoje uczucia, rozwijając empatię i zrozumienie dla innych.

Oto co znajdziesz wewnątrz zestawu!

Zestaw "Mój Pierwszy Pupil"

48 kart z szablonami w formie PDF, gotowych do natychmiastowego druku i wycięcia po zakupie.

Każda karta zawiera 8 różnych elementów, takich jak główka, pyszczek, oczy, tułów, ogon i dodatki, zapewniając niekończące się możliwości twórcze.

Ponad 300 kombinacji, które pozwalają na odkrywanie nieskończonej ilości wyjątkowych, wymarzonych zwierzątek
.

Certyfikat Obrońcy Zwierząt

Niech Twoje dziecko poczuje dumę i spełnienie z tytułu Obrońcy Zwierząt! Wydrukujcie nasz certyfikat i pokazujcie go z dumą, jako dowód na niesamowite postępy w edukacji Twojego dziecka na temat prawidłowej opieki nad zwierzętami!

10 Dodatkowych Kolorowanek!

Odkryj 10 różnych zwierzątek do pokolorowania!
Nasze urocze kolorowanki umożliwiają dzieciom dodatkową zabawę, i  poznawanie różnych ras i gatunków zwierząt.

To wspaniała okazja do rozwijania kreatywności i zrozumienia różnorodności świata zwierząt.

5 Scenariuszy Gier

5 prostych zabaw i poleceń, które przekształcą naukę w przyjemność!

Każda polecenie ma swój edukacyjny cel, przybliżając Twojemu dziecku odpowiedzialność i troskę związaną z opieką nad zwierzętami.

Szablon Wycinanki

Kreatywność nie zna granic z naszym szablonem wycinanki!

Ułóż, pokoloruj i udekoruj z dzieckiem własny domek dla zwierzaka, rozwijając zdolności manualne i zdolności projektowania!

Zamów już teraz

Karty edukacyjne
"Mój pierwszy pupil"

Karty, które w łatwy i przystępny sposób nauczą Twoje dziecko,
jakie obowiązki wiążą się z posiadaniem prawdziwego zwierzęcia domowego a przy okazji rozwiną w nim EMPATIĘ, DYSCYPLINĘ i KREATYWNOŚĆ!

Cena regularna 197zł

Cena dla Ciebie, tylko TERAZ 27zł

100% Gwarancja Satysfakcji!

W pełni wierzymy w moc naszego zestawu "Mój Pierwszy Pupil" w rozwijaniu umiejętności i wartości Twojego dziecka. Dlatego dajemy Ci 30 dni na to, abyś sam mógł się przekonać, jak nasz produkt wspiera rozwój Twojego malucha i umożliwia spędzanie wartościowego czasu z nim. Jeżeli po tym czasie uznasz, że zestaw nie spełnił Twoich oczekiwań, prosimy o kontakt z nami, a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Przy "Mój Pierwszym Pupilu" nie ma miejsca na ryzyko, a do zyskania jest bezcenny rozwój Twojego dziecka.

Twórcy "Mój Pierwszy Pupil"

Tom Justyniarski

Pisarz, obrońca zwierząt, edukator, autor lektury szkolnej

„Moją misją jest zmienić następne pokolenie, aby dzieci były przez całe życie wrażliwe i aby kochały z otwartym sercem każdą istotę żywą” Tom "Serce" Justyniarski

Daria Janiak-Nowak

Grafik, plastyk, mama

"Z miłością i z miłości do sztuki, dzieci i zwierząt, każdego dnia dążę do tworzenia czegoś pięknego, zarówno w pracy, jak i poza nią." Daria Janiak-Nowak

TopMother.pl

Marka wspierająca zapracowane kobiety

Pragniemy pomóc zapracowanym matkom zbudować ze swoimi pociechami jakościowe, zdrowe i trwałe relacje.

Pomożemy Ci zostać najlepszą matką jaką możesz być nawet jeśli nie masz czasu, wsparcia i pomysłu jak to zrobić.

Fundacja "Serce Świata"

Fundacja wspierająca prospołeczne inicjatywy na rzecz dobra zwierząt, oraz naukę miłości i szacunku do zwierząt i przyrody

'Mój pierwszy pupil' to karty edukacyjne, które nie tylko wspomagają rozwój dzieci, ale również uczą empatii i odpowiedzialności za naszych mniejszych przyjaciół. Wychowaj świadomego opiekuna zwierząt. Zainwestuj w naukę poprzez zabawę!"

© 2023 TopMother.pl Wszystkie prawa zastrzeżone

Tom Justyniarski

Pisarz, obrońca zwierząt, edukator

„Moją misją jest zmienić następne pokolenie, aby dzieci były przez całe życie wrażliwe i aby kochały z otwartym sercem każdą istotę żywą” Tom "Serce" Justyniarski

Tom Justyniarski


Cześć, jestem Tom Justyniarski, pisarz, obrońca zwierząt i niewątpliwie miłośnik wszystkich istot żywych. Moja misja polega na szerzeniu miłości, empatii i szacunku do zwierząt, a moja pasja pozwoliła mi uratować już ponad 1000 zwierząt.

Jestem autorem lektury szkolnej „Psie troski”, która zdobyła I miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej. Swoją twórczość kieruję do najmłodszych - do tej pory odwiedziłem w szkołach już ponad 300 tysięcy dzieci. Moje autorskie zajęcia, znane jako „Lekcje miłości do zwierząt”, cieszą się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Jestem pomysłodawcą i propagatorem tzw. „Pedagogiki serca” - niekonwencjonalnej metody nauczania, która stawia na pierwszym miejscu empatię i miłość. Dzięki swojej pracy i lekturze szkolnej, docieram do milionów dzieci, stając się dla nich inspiracją i wzorem do naśladowania.

Mój wkład w edukację i obronę praw zwierząt został doceniony na arenie międzynarodowej - w 2019 roku otrzymałem nagrodę „Doskonałość Świata”, czyli „Shining World Award 2019”, uważaną za jedno z najważniejszych wyróżnień dla pisarza na świecie.

Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem oraz opiekunem wielu zwierząt, które stanowią dla mnie niekończące się źródło inspiracji do twórczości i działań na rzecz praw zwierząt.

Close

Daria Janiak-Nowak

Grafik, plastyk, ilustrator

"Z miłością i z miłości do sztuki, dzieci i zwierząt, każdego dnia dążę do tworzenia czegoś pięknego, zarówno w pracy, jak i poza nią."

Daria Janiak-Nowak


Cześć, jestem Daria Janiak-Nowak, doświadczona grafik i plastyk. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, a także studium plastycznego oraz pedagogicznego.

Moje zamiłowanie do twórczości jest ściśle związane z moją profesją - z powodzeniem tworzę projekty szyte na miarę, zawsze dbając o ich kreatywność i zadowolenie klienta. Mam na swoim koncie doświadczenie zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z dużymi firmami. Uwielbiam wyzwania, ale moje serce skradły projekty dla dzieci - tworzenie dla nich fajnych rzeczy sprawia mi ogromną radość.

Zaczynałam od prowadzenia warsztatów plastycznych dla dzieci, przez szkolenia w zakresie grafiki komputerowej, aż po pracę w agencji reklamowej i drukarni. Zyskałam również cenne doświadczenie pracując z trudną młodzieżą w ośrodku socjoterapeutycznym oraz z dziećmi w świetlicy.

Obecnie prowadzę własną działalność, specjalizującą się w tworzeniu ilustracji do książek. Moje projekty są zawsze sprawdzane przez moje najbardziej krytyczne "jury" - dwóch synów, którzy są największymi opiniatorami moich prac dla dzieci.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych chłopców i opiekunką kota, psa i rybek. W moim domu zawsze jest ruch i nie brakuje inspiracji do twórczości!

Close